poniedziałek, 23 listopada 2015

Z metką.


Zastanawiałam się, czy istnieje idealny moment na przeprowadzenie krótkiej prezentacji. Czy byłby to jakiś konkretny dzień tygodnia, miesiąca, roku - nie wiem. Każdy dzień jest chyba tak samo odpowiedni i nieodpowiedni. Zawsze mogłoby się wydawać, że inny dzień będzie lepszy. Dzisiejszy napewno nie jest idealny, ale na niego trafiło. Przynajmniej to poniedziałek! Tyle musi mi wystarczyć jako fance porządku... 
Niespełna rok temu pierwszy raz podzieliłam się z Wami owocami mojej pracy. Teraz udało mi się wreszcie poprzestawiać priorytety tak, żeby zająć się tym na poważnie. Miałam wystarczająco dużo czasu, żeby zastanowić się co i jak chcę robić, jak to wszystko ma wyglądać i na czym powinnam się skupić. Pozostaje mi tylko (albo aż!) zrealizować plan. Przejdźmy jednak do rzeczy. Poniżej znajdują się zdjęcia ubrań, które aktualnie wiszą na moim wieszaku. Wszystkie znajdziecie również na  Allegro (klikając w link lub wpisując w wyszukiwarce DOMINIKA HERRMANN), tam możecie również przyjrzeć się detalom. 
Metka z serduszkiem to coś w stylu kolekcji limitowanej. Każdą rzecz staram się szyć choć odrobiną inaczej - dzięki temu każdy, kto ma na sobie coś mojego, może czuć się w pewnym sensie wyjątkowo. 
Nie sądzę jednak, żebyście tu wpadli czytać przydługie wywody - zapraszam do oglądania, a w razie potrzeby chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania, mój mail jest do Waszej dyspozycji (znajdziecie go po prawej stronie). 

11 komentarzy:

 1. Gratuluję pomysłu na sibie! i powodzenia aby każdmu coś wpadło w oko. Ja już widzę coś dla Siebie!

  OdpowiedzUsuń
 2. O jejku <3. Niektóre z nich to 100% mój styl. Ile ja bym dała za taki talent...
  marysia-k

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne
  Pozdrawiam
  Ladycrazyloop.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne
  Pozdrawiam
  Ladycrazyloop.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo interesujące ciuszki!
  Dziękuję za zestawienie i zapraszam na mój blog
  http://moda.rybka.waw.pl/

  OdpowiedzUsuń