sobota, 26 marca 2016

Każdy ma swoje zmartwychwstanie, czyli dawno mnie tutaj nie było...


 Minęły już dwa tygodnie od mojego przyjazdu. Wracając, mówiłam, że to powrót do rzeczywistości. Proces ten okazał się jednak o wiele bardziej skomplikowany... Wtedy był powrót do domu. Po prostu do domu. Do rzeczywistości zaczynam wracać dopiero teraz.  Powoli, chyba trochę zbyt wolno. Chociaż przyznam szczerze, że drzwi, które trzeba za sobą zamknąć po naprawdę fantastycznej siedmiotygodniowej przygodzie, są niezwykle ciężkie. Zacinają się cholery i chyba jeszcze jest przeciąg! Wszędzie przeciąg, który jak wiadomo trzaska złudzeniami.
Ale dziś nie o tym. Minęły już dobre dwa miesiące od mojej ostatniej wizyty tutaj. Te dwa miesiące zmieniły chyba wszystko, co dało się zmienić. Obawiam się, chociaż w zasadzie to się z tego bardzo cieszę, że wróciłam zupełnie inna. Nastąpiło magiczne przewartościowanie. Odbyłam długą drogę w głąb siebie i zdecydowanie (wbrew pozorom) wróciłam szczęśliwsza. Stara, męcząca mnie ja, została gdzieś na stoku i spłynęła ze śniegiem wraz z którymś deszczem. To by się nigdy nie wydarzyło, gdybym nie ruszyła się z miejsca. Przekonałam się, że nic się nie zmieni, jeśli nie opuścimy swojej strefy komfortu. Nic, nawet drobiazg. A tuż za granicą czekają naprawdę fantastyczne rzeczy! Zmiana klimatu zaowocowała niespodziewaną miłością do gór. Najważniejsze jednak jest to, że udało mi się spełnić jedno z moich małych-wielkich marzeń. Postanowienie noworoczne przekładane z roku na rok... W sumie można by je nazwać postanowieniem dekady! (Lata lecą, cholera!) Możecie tego nie wiedzieć, w sumie raczej tego po mnie nie widać, ale zawsze chciałam się nauczyć jeździć na desce. I oto snowboard (zgodnie z moimi wyobrażeniami) całkowicie zawrócił mi w głowie! Czasem faktycznie trzeba uważać czego sobie życzymy, bo bywa, że to się spełnia. A wtedy płacz i lament, że góry daleko... No i teraz już nie ma opcji, że zima bez deski. Śnieg musi być... Przepadłam. Ale wiecie co jest najfajniejsze? Mimo, że moje myśli jeszcze cały czas krążą gdzieś w Szklarskiej (i zapewne będą krążyć jeszcze cholernie długo!), wróciłam naładowana i teraz chce mi się bardziej niż kiedykolwiek.  Mam dość konkretny plan do zrealizowania i tego powinnam się trzymać. Jest tyle rzeczy, które muszę zrobić! No i z całą pewnością wracam tutaj. Chociaż przyznam szczerze, że znów miotały mną te same niepokoje. Czy warto, czy jest w tym jakiś sens. Za każdym razem, kiedy mnie tu dłużej nie ma, pojawiają się te same pytania. Nuda. Odpowiedź w dalszym ciągu bez zmian - dopóki sprawia mi to choćby najmniejszą przyjemność, nie mam zamiaru rezygnować. Może jestem głupia, ale to lubię. Choć jeszcze nigdy nie widziałam tak wyraźnie swojej niedoskonałości. Tak, tak, jest tyle do zrobienia!











6 komentarzy:

  1. podoba mi sie połączenie tej zwiewnej, długiej spódnicy z mocnymi butami ;)
    znam to doskonale, też potrzebuje zawsze wiecej czasu by wrocic do codziennosci.. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Każdy raz na jakiś czas potrzebuje takiego czasu, żeby się nad wszystkim zastanowić. Ale najważniejsze żeby wrócić z pozytywną, podwojoną energią! Świetnie wyglądasz i widać, że tak się czujesz :) Powodzenia w spełnianiu dalszych marzeń i postanowień!

    OdpowiedzUsuń
  3. spódnica i buty są mega !!!

    Pozdrawiam Zocha
    http://www.zocha-fashion.pl/

    OdpowiedzUsuń
  4. Co za widoki! Mega stylizacja i zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com

    Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com

    Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outletstore.in.net

    True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net

    ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net

    North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com

    UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org

    UGG Outlet http://www.outletugg.in.net

    North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com

    Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net

    UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com

    Skechers Go Walk http://www.skechersgowalk.us.com

    Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net

    Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com

    Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org

    Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com

    OdpowiedzUsuń