poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Kwiecień, czyli kończymy temat zimy.


Nadszedł moment, w którym wypada pożegnać się z zimą. Trochę niechętnie, przyznaję, ale zima w domu nie ma górskiego uroku, więc chyba jakoś to będzie. Nie mam tu tych wszystkich atrakcji, ludzi, miejsc... Z zaśnieżonej Szklarskiej trafiłam do wiosennej Jastarni, więc nie oszukujmy się, temat zimy siedzi już tylko w mojej głowie. Przecież już trzy tygodnie mam tu wiosnę, ogródek, rower, plażę... Oswajanie z normalnością jest jednak jeszcze trudniejsze niż myślałam. Czego bym nie zrobiła, za co się nie zabrała, ciągle czegoś mi brakuje. To zaczyna być męczące. Trzeba tymi drzwiami trzasnąć raz a dobrze. Dłużej nie może tak być. Za sprawą zmiany czasu i magicznego wydłużenia dnia, z chwilą przejścia marca w kwiecień, stało się oczywiste, że należy się otrząsnąć.
Wiosna minie w mgnieniu oka i znowu zaskoczą mnie wakacje. Znowu będę się dziwiła, jak to możliwe, że to już, przecież przed chwilą dosłownie były Święta... Z tym tylko szczegółem, że w tym roku między Świętami a latem działy się fantastyczne rzeczy. Spędziłam magiczne siedem tygodni w górach. W tym czasie zdążyłam się w nich na maksa zakochać, oszaleć na punkcie snowboardu, polubić narty, poznać naprawdę fajnych ludzi i dowiedzieć się miliona rzeczy o sobie. Nie wiem kiedy minął cały ten czas. Zima bez zdjęć, bez bloga, w zasadzie nawet bez mojej szafy... Znowu z wieszaka spoglądają na mnie smętnie ciepłe płaszcze i futra, których nie miałam okazji założyć. Tyle, że tym razem zupełnie nie jest mi żal. Pierwszy raz. Okazało się, że można inaczej. Cały wyjazd zamknął się w walizce, która była tylko jakby w części spakowana przeze mnie... Płaskie buty, dresy, ciepłe swetry. No i namiastka mnie w postaci czterech sukienek i kilku 'normalnych rzeczy', w których zaliczyłam X różnych wyjść. Da się? Da! I szczerze mówiąc, nawet gdybym cały ten czas spędziła w dresie i tak byłoby fantastycznie! Zima, góry, śnieg. Jeszcze cały czas nie mogę uwierzyć, że te trzy słowa tak mnie rozpromieniają... Na samą myśl mam uśmiech od ucha do ucha. I ten puszek pod deską, który początkowo tak mnie przerażał... Ajjj! Pierwszy raz w życiu czekam na zimę! I pierwszy raz kręci mnie tak samo mocno jak lato! Tak, tak, teraz jestem już całkowicie przekonana, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! Tym optymistycznym akcentem i garścią zimowych zdjęć postaram się zamknąć ten rozdział. Postaram się wrócić do normalności i skupić się na tym, co tu i teraz. W końcu już za moment wakacje, a ja ciągle nie jestem gotowa na wskoczenie w bikini!
















































6 komentarzy:

  1. Orany jaka piękna zima.
    Zdjęcia są śliczne, chociaż cieszę się, że już mamy wiosnę :)

    Pozdrawiam Zocha
    http://www.zocha-fashion.pl/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojjj ja już nie chce zimy! ;) Kocham wiosnę!!!

    Zapraszam do mnie kochana! http://onlymymotivation.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com

    Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com

    Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outletstore.in.net

    True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net

    ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net

    North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com

    UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org

    UGG Outlet http://www.outletugg.in.net

    North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com

    Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net

    UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com

    Skechers Go Walk http://www.skechersgowalk.us.com

    Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net

    Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com

    Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org

    Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com

    OdpowiedzUsuń