poniedziałek, 13 czerwca 2016

Nie można?


 Odrobiny szaleństwa mi brak. Chwili bez zastanawiania się co muszę. Wpadłam w wir pracy. Znowu wszystko odkładam na później, z przymusu rzecz jasna. Niedoczas. Tak wielki, że nawet sen nie jest taki, jak być powinien. Nie potrafię konkretnie odpocząć. Moje życie ma dziwną skłonność do popadania w przesadę. Jak A to A, jak C to intensywnie do granic. Nie ma mowy o jakimś ogarnięciu, ustabilizowaniu. Nic z tego, musi być na wariackich papierach, na krechę w dół...
Jak mantrę powtarzam, że od jutra, że od poniedziałku, że od nowego miesiąca. I za każdym razem okazuje się, że nie, jeszcze nie teraz, nie ma czasu, wszystko musi poczekać. Na to magiczne jutro, jeszcze bardziej magiczne później. Od miesiąca prawie zabieram się za opublikowanie tych zdjęć. Milion tekstów, które mogłabym tu wcisnąć, przeleciał mi przez głowę w ciągu tych wszystkich dni, wszystkie uciekły z momentem przyłożenia głowy do poduszki. Życie, czyż nie? Codziennie wieczorem wściekam się, że nie potrafię wygospodarować sobie kilku chwil, żeby tu przysiąść. Tyle chciałabym zrobić i zmienić. Tyle zdjęć czeka, aż je opublikuję. Brakuje mi bycia tutaj. Tak normalnie, nie z doskoku. I wściekam się, że jak już uda mi się tu być, to nie potrafię napisać kilku sensowych zdań. Żeby było fajnie, zabawnie i z sensem. Czy naprawdę nie można mieć wszystkiego?!10 komentarzy:

 1. Bardzo sympatyczne zestawienie. Pozdrawiam i zapraszam
  http://narzedzia.c0.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny widok! Gdzież to taki? A szaleństwo i spontaniczność w życiu trzeba sobie trochę wypracować. Małymi krokami wychodzić ze strefy komfortu :)

  http://brewilokwencja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia :) a jaki ładny piesek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana pięknie wyglądasz <3. Cudowne, przepiękne zdjęcia z przepięknymi widokami. Masz słodkiego pieska.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak Ty tam weszłaś w sukience?! :D Zaszalałaś z tymi zdjęciami - takie oryginalne! :) super! Bardzo ładnie wyglądasz :)
  i tak na marginesie… z racji tego, że prowadzisz bloga modowego to bardzo gorąco proszę Ciebie o przysługę! Proszę, wypełnij ankietkę (badam blogerów), bo jest mi to potrzebne na studia do zaliczenia przedmiotu. https://docs.google.com/forms/d/1GVAkEM4P9tJdragEXWegmcZx-i2coztl1SjvksBHhfU/viewform?c=0&w=1
  z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. wypoczynek na łonie natury z kochanym przyjacielem jest do pozazdroszczenia, ciekawy look

  OdpowiedzUsuń