niedziela, 31 sierpnia 2014

SINSAY DAY.

 Wakacje właśnie dobiegły końca. Szybko, niespodziewanie, trochę smutno. Dlatego na chwilę cofniemy się w czasie. Wyobraźcie sobie pełnię sezonu, żar lejący się z nieba i poczucie, że to wszystko będzie jeszcze trwać… Mniej więcej tak to wszystko wyglądało, kiedy dostałam zaproszenie do udziału w letniej akcji D.I.Y - SINSAY & ICE WATCH POP UP STORE. Zaproszenie i zadanie - przerobienie szortów i bluzki. Morze możliwości…
Zaczęłam od szortów. Opcja była jedna, musiałam je wydłużyć! 
T-shirt okazał się bardziej wymagający, bo bardzo podobał mi się w oryginalnej wersji. Był idealnym białym t-shirtem. Z ładnym przodem, którego postanowiłam nie ruszać. Zostały mi plecy. 


Po wykonaniu zadania spakowałam swój minimalistyczny zestaw i ruszyłam na plażę we Władysławowie. To była sobota, 9 sierpnia. Kolejny gorący dzień. Musiało być fantastycznie!Na miejscu czekało mnóstwo atrakcji. Były konkursy, muzyka, ciuchy i zegarki. Wszystko wakacyjne do granic możliwości. 


Na plaży nawet zakupy smakują inaczej, a wierzcie mi, że było w czym wybierać!Główny punkt mojej wycieczki. Spotkanie z blogerkami, prezentacja własnych przeróbek i ciekawa dyskusja o przerabianiu właśnie… I na koniec wspólna sesja!

Było wesoło, miło i przyjemnie. Mam nadzieję, że choć trochę tej pozytywnej energii spłynie na Was z tych zdjęć. Osobiście życzyłabym sobie więcej takich imprez. Więcej tak miłych spotkań i ciekawych pomysłów. Cieszę się, że mogłam tam być, poznać wiele interesujących osób i cóż, po prostu miło spędzić czas. 
Dziękuję SINSAY!

6 komentarzy:

 1. musiałaś mieć frajdę przy przerabianiu ubrań ! super

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajnie wyszły te szorty i bluzka, wow! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeróbki które zaprezentowałaś są przepiękne:)
  http://kasjaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. jedna z pań blogerek zdecydowanie żalowala , że przyszla na spotkanie...zdjecie grupowe, czarnowlosa w lewym dolnym rogu...coz za entuzjazm!

  OdpowiedzUsuń