środa, 21 marca 2018

Miss Spring.


Wiosna wybuchła mi prosto w twarz... 
Bez uprzedzenia. Kiedy w niedzielę wsiadałam do pociągu była zima, dookoła było biało, wszędzie śnieg, było jak w bajce, a ja miałam tę moc... W jedną noc zmieniło się wszystko - wysiadłam z pociągu i powitało mnie słońce, błękitne niebo, śpiew ptaków, ani śladu śniegu, jakbym trafiła na inną planetę, dosłownie inną. Góry zmieniły się w morze. Trochę magia.

Patrzę na rzeczy, które rozpakowuję i to wszystko wydaje mi się snem. Zdaje mi się, że zaledwie chwilę temu pakowałam nerwowo walizkę, bo przecież poczułam, że to musi być dziś, że muszę szybko jechać, że mnie te góry już wołają. W międzyczasie minęły trzy miesiące, chciałabym móc napisać długie trzy miesiące, ale nic z tego - zleciały z prędkością światła! Mrugnęłam i już. A to przecież były trzy miesiące, kalendarz nie może kłamać! Przyznam szczerze, że w tej chwili boję się zamknąć oczy, bo jeszcze obudzę się w drugiej połowie września... Ot, taki psikus!
Była sobie zima. 
Czas przeszły jakoś mnie jeszcze gryzie. Za kilka dni powinno być lepiej, w końcu z czasem zawsze jest lepiej, prawda? Najgorszy jest ten przeskok ze świata A do świata B. W jednej sekundzie trzeba się przestawić, dostosować, wszystko sobie na nowo poukładać. Przyzwyczaić się do braku osób, które tak dobrze jest mieć na wyciągnięcie dłoni, to boli... Tak właściwie to muszę przyzwyczaić się nawet do swojej pełnej szafy, choć to może brzmieć abstrakcyjnie!
Wiosna.
Teraz powinno być ciepło, powinno świecić słońce, powinnam pochować wszystkie zimowe czapki, kurtki, buty, powinnam się zakochać, powinnam się cieszyć i nie marudzić!
Tak, to chyba jest właśnie czas na szczęście i uśmiech. To chyba czas, kiedy muszę zrobić wszystko, żeby tak było, nawet jeśli wiem, że niemożliwym jest, żeby wiosna przyniosła mi tyle radości i atrakcji co zima.
Ale to przecież wiosna, cholera, nie może być źle!
Muszę tylko przeczekać ten moment, kiedy czuję się na na miejscu. Nawet tutaj czuję się jeszcze trochę nie u siebie. Zżera mnie poczucie nierzeczywistości. Wszystko dzieje się jakby obok, poza mną. Jestem, oddycham, wszystko widzę i słyszę, ale nie jestem pewna czy to ja. Tu i teraz.
Chociaż jak się uszczypnę, to boli...
No i ten róż, to muszę być ja!

10 komentarzy:

 1. WOW!!! Super zdjęcia! I jakie masz fajne spodnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. aaaaa!! Jakie sztos spodnie ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow co za buty. Piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. I have been casting spells for many years and I have helped many people, I might be able to help you too. I am honest, and I genuinely care for all the clients who choose me to cast a spell for them.
  If you have any questions about Love, Money, curse, protection, bad luck, divorce, court cases, or about me please call or email me. I really want you to feel comfortable before moving forward with any spells, or other services. I will take the time to explain things to you and provide you with honest advice, to what is best for your situation. I will not pressure you into having a spell cast, I will leave that decision up to you, and when or if you decide to move forward, I might be able to help you.
  I will respect your Privacy. I will not seek to obtain any of your personal information beyond what you might voluntarily offer and all information you might give me including emails, phone numbers and photos will remain private and confidential.
  I perform my Rituals only at night between the hours of 0.00 - 0.59 (South African time) lasting 1 hour but of course, this depends on the nature of the ritual, some rituals might take hours and can also become necessary to be performed at specials places like; flowing streams, cemeteries and other places dictated by the gods.
  I do not want anyone to be under any illusions about my spells and its numerous rituals. Real and effective Voodoo is no child's play, it is expensive because, after the rituals, I will have to destroy all the materials involved by fire and the ashes scattered over a flowing stream or river.
  You will get what you seek.But please understand this might take a lot of time and that individual results may vary. contact +27663492930, greatogudugu@gmail.com

  Herbal cure for Following DISEASES,this is not scam is 100% Real.

  -HPV
  -DIABETES
  -PENIS ENLARGEMENT AND WEAK ERECTION
  -VIRGINA PROBLEM
  -WHOOPING COUGH
  - HEPATITIS B
  -FORDYCE SPOT
  -COLD SORE
  -ALS
  -LOWER RESPIRATORY INFECTION
  -LOW SPERM COUNT
  -MRSA(METHICILLIN-RESISTANT STAPHYLOCOCCUS AUREUS
  -ZIKA VIRUS
  -HIV
  -STROKE
  -IMPOTENCE
  -PILE
  -HYPERTENSION
  -LOW SPERM COUNT
  -MENOPAUSE DISEASE
  -ASTHMA
  -CANCER
  -BARENESS/INFERTILITY
  -PCOS
  -SHINGLES
  -VIRAL HEPATITIS/HEPATITIS B
  -FIBROID
  -ASTHMA
  -SICKLE CELL
  -TINNITUS
  -BARENESS/INFERTILITY
  -DIARRHEA and so on...WhatsApp: +27663492930

  OdpowiedzUsuń
 5. article informatif https://www .dolabuy.co cliquez ici maintenant YSL Dolabuy vous pouvez essayer ceci dolabuy ysl

  OdpowiedzUsuń
 6. هل تبحث عن شفرات جاتا 9 كاملة للكمبيوتر داخل مواقع تحميل العاب الكمبيوتر جميع شفرات جاتا

  OdpowiedzUsuń
 7. here are the findings x9p72p4r01 buy replica bags replica bags lv e2s40d3l01 replica bags delhi helpful site r0r62j1i94 replica bags chicago click for more f9u24u8s39 high quality replica bags replica bags uk

  OdpowiedzUsuń