środa, 4 kwietnia 2018

Były sobie Święta.

Nikogo nie zaskoczę, jak po raz kolejny, głęboko wzdychając, powiem, że czas pędzi jak szalony. Wydaje mi się, że nie zdążyłam sobie porządnie zdać sprawy z tego, że zbliżają się Święta, a te zostały już gdzieś daleko w tyle... Ledwie je zauważyłam, a przecież były szeregiem miłych chwil, były pełne spokoju i bardzo sprzyjały odpoczynkowi!
Nawet przygotowania przebiegały w ekspresowym tempie, a na błędy nie było miejsca. Szybka, sprawna akcja. Jak prawdziwa baba, kura domowa z krwi i kości, ugotowałam swój najlepszy na świecie żurek (tak, cała moja skromność właśnie roztrzaskała się o podłogę), zrobiłam serniczek, sałatki, upiekłam kaczkę, posprzątałam, nawet podłogi umyłam (choć przyznaję bez bicia, że okien dla Jezusa nie umyłam...). Było jak w starej, zabawnej reklamie Tesco: żur, kiełbasa, jajec górka - idą Święta kurka rurka! W międzyczasie tradycyjnie jakieś pranie (tak, każdy ma jakieś hobby...), kilka krótkich przerw przy układaniu moich ulubionych magazynów (ooo!, o matko!, ojej, ale piękne!, aaa, muszę to mieć!), jakieś zdjęcie na Insta (ok, no może dwa!), telefony, wiadomości - dziękuję pięknie, również życzę wszystkiego dobrego. Święta przyszły nagle, ale nie dałam się zaskoczyć. Ba! Nawet zdążyłam sobie paznokcie pomalować! I potem wielce zadowolona oglądałam filmy, słuchałam muzyki, czytałam, śmiałam się, piłam moje ulubione wino, jadłam tak rozsądnie i umiarkowanie, że powinnam dostać nagrodę (albo kopa, bo czyż świąteczne obżarstwo nie jest naszą tradycją?). Nie robiłam nic w biegu, wszystko na spokojnie. Lany poniedziałek uczciłam kąpielą w Bałtyku. Było tak pięknie i słonecznie! Zdaje się, że wszystko zrobiłam jak należy, przy czym nic nie było wbrew mojej woli - idealnie, dobre 5+ dla Świąt. Tylko czemu to całe zwolnienie było tylko iluzją? Żeby nie powiedzieć psikusem - Ty sobie usiądź wygodnie, zrelaksuj się, niech Ci się wydaje, że czas stanął w miejscu i nagle pyk, wtorek! Dziękujemy za uwagę, przerwa na reklamy...
5 komentarzy:

 1. To to święta! :) fajne foteczki! Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia!

  Zapraszam do siebie,
  Miłego dnia, xx Bambi!

  OdpowiedzUsuń
 3. zauroczył mnie ten drewniany zajączek;)
  pozdrawiam serdecznie :)
  woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. I have been casting spells for many years and I have helped many people, I might be able to help you too. I am honest, and I genuinely care for all the clients who choose me to cast a spell for them.
  If you have any questions about Love, Money, curse, protection, bad luck, divorce, court cases, or about me please call or email me. I really want you to feel comfortable before moving forward with any spells, or other services. I will take the time to explain things to you and provide you with honest advice, to what is best for your situation. I will not pressure you into having a spell cast, I will leave that decision up to you, and when or if you decide to move forward, I might be able to help you.
  I will respect your Privacy. I will not seek to obtain any of your personal information beyond what you might voluntarily offer and all information you might give me including emails, phone numbers and photos will remain private and confidential.
  I perform my Rituals only at night between the hours of 0.00 - 0.59 (South African time) lasting 1 hour but of course, this depends on the nature of the ritual, some rituals might take hours and can also become necessary to be performed at specials places like; flowing streams, cemeteries and other places dictated by the gods.
  I do not want anyone to be under any illusions about my spells and its numerous rituals. Real and effective Voodoo is no child's play, it is expensive because, after the rituals, I will have to destroy all the materials involved by fire and the ashes scattered over a flowing stream or river.
  You will get what you seek.But please understand this might take a lot of time and that individual results may vary. contact +27663492930, greatogudugu@gmail.com

  Herbal cure for Following DISEASES,this is not scam is 100% Real.

  -HPV
  -DIABETES
  -PENIS ENLARGEMENT AND WEAK ERECTION
  -VIRGINA PROBLEM
  -WHOOPING COUGH
  - HEPATITIS B
  -FORDYCE SPOT
  -COLD SORE
  -ALS
  -LOWER RESPIRATORY INFECTION
  -LOW SPERM COUNT
  -MRSA(METHICILLIN-RESISTANT STAPHYLOCOCCUS AUREUS
  -ZIKA VIRUS
  -HIV
  -STROKE
  -IMPOTENCE
  -PILE
  -HYPERTENSION
  -LOW SPERM COUNT
  -MENOPAUSE DISEASE
  -ASTHMA
  -CANCER
  -BARENESS/INFERTILITY
  -PCOS
  -SHINGLES
  -VIRAL HEPATITIS/HEPATITIS B
  -FIBROID
  -ASTHMA
  -SICKLE CELL
  -TINNITUS
  -BARENESS/INFERTILITY
  -DIARRHEA and so on...WhatsApp: +27663492930

  OdpowiedzUsuń