wtorek, 14 października 2014

Biało-czarne.


Sex w wielkim mieście ma powrócić na wielkie ekrany. Świetnie, z przyjemnością zostanę obserwatorką ich kolejnych przygód. Chętnie z nimi chwilę pobędę… Na nowo odnajdę swoje cechy w każdej z nich. Przeniosę się do magicznego Nowego Jorku i rozbujam własną wyobraźnię. Ale to wszystko za jakiś czas. Teraz towarzyszy mi poczucie gigantycznej zazdrości. Jak zawsze, kiedy na myśl przyjdą mi owe panie. Zazdroszczę im jak cholera tej ich przyjaźni. Jeśli miałabym sobie czegoś życzyć, to chciałabym przyjaciółkę. Jedną, dwie - nieważne! Nigdy tym słowem nie operowałam. Można powiedzieć, że nie istniało w moim słowniku (przynajmniej w odniesieniu do mojej osoby). Może to był błąd, może powinnam mieć inne podejście do tematu. Cóż, stało się. W obecnej chwili zostałam dość konkretnie sama. Duża w tym moja zasługa, nie ukrywam. Popełniłam grzech zaniechania. I to zdaje się niejednokrotnie… Trochę 'tak wyszło', trochę zmusiły mnie różne sytuacje i okoliczności. Na chwilę za bardzo zrezygnowałam z życia i teraz mam swoją samotność. Całą dla siebie. Normalnie się nad tym nie zastanawiam, ale czasem ta myśl dopada mnie sama. Bo  przecież fajnie pogadać o głupotach, wyskoczyć na kawę, napić się wina. Razem porobić nic. Albo coś. Cokolwiek. Kiedykolwiek. Aspołeczność ma swoje minusy, nie ma co… W przeciwieństwie do czarno-białych zdjęć, te nie mają minusów wcale! Dlatego lepiej skupić się na nich. Na razie.
8 komentarzy:

 1. czarno białe zdjęcia mają swój urok

  _____________
  a u mnie?
  fashion w pastelach i bieli

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam czarno-białe zdjęcia!

  Co do tej przyjaźni to powiem Ci, że w 90% Cię rozumiem. Ostatnio po przeprowadzeniu się do innego miasta byłam sama (tylko jak i narzeczony). Jak znałam jakieś osoby z tego miasta to były one na tyle "dalekie" w relacjach ze mną, że nie wiadomo było czy by przyjęły np moją propozycje na wyjście na kawę. Teraz jest już lepiej. Mam z kim napić się wina wypalić papierosa i wypłakać się

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny sweter i butki :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Super zdjęcia i krótkie włosy the best
  pozdrawiam z Gdyni:*
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi si gruby łańcuch i sweter :) szkoda, że nie ma zdjęć w kolorze :) jako miłośniczka zegarków - stwierdzam że i zegarek wpadł mi w oko ;)
  P.S. Zapraszam na konkurs w którym do wygrania jest wybrany sweter z Oasap ♥
  http://www.likemywholefashion.pl/2014/10/wygraj-sweter-z-oasap-u-mywholefashion.html

  Pozdrawiam,
  Karolina z Likemywholefashion

  OdpowiedzUsuń
 6. W jesiennej stylówce można by dodać http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-66945-botki-r-polanski-716-czarny-lico.html :)

  OdpowiedzUsuń