czwartek, 23 października 2014

Odrobina kobaltu. Odrobina trendów w moim wydaniu, czyli kobalt - jeden z kolorów tego sezonu. Przyznaję, że ostatnio odpuściłam (bardziej niż zwykle) śledzenie trendów, a już na pewno podążanie za nimi. To stało się moją małą obsesją. Jeśli widzę coś super modnego, z reguły to odrzucam. Wszystko przez to, że przeraża mnie wizja klonowatego wyglądu. Zdaje się, że to trochę za sprawą blogów. Kiedy widzę jakąś świetną rzecz, to mówię łał, ale kiedy w ciągu tygodnia atakuje mnie z każdej strony, stwierdzam, że to wcale nie jest takie łał… To samo z zestawami, które w zasadzie niczym się od siebie nie różnią. Miliony zdjęć i kilka powielanych w nieskończoność schematów. Różnicą może być kolor włosów lub grubość nóg. Być może przesadzam, albo jestem zwyczajnie przewrażliwiona, ale staram się od tego uciec. Przekora to jedna z dominujących cech mojego charakteru i to może stąd… Istnieje też możliwość, że mam najzwyczajniej w świecie kiepski gust. Dokonuję słabych wyborów i dlatego nie jestem wystarczająco modna. Dla mnie jednak bardziej liczy się robienie rzeczy po swojemu. To tyczy się wszystkiego, z ubieraniem na czele. Od bycia najmodniejszym manekinem, wolę być od stóp do głów w swoim stylu, choćbym miała wyjść na tym gorzej. Poza tym kopiowanie gotowców nie jest sztuką. Pomijając, że nie zawsze jest korzystne… Sztuką jest zabawa i kombinowanie. Sztuką jest stworzenie swoich gotowców. Odkrycie wszystkich swoich wad i zalet i odpowiednio ukrywanie ich i eksponowanie. Chodzi o to, żeby stworzyć swoje własne cudowne zestawy, które będą ratowały z opresji, kiedy czas nagli… Zdecydowanie ta zabawa daje mi więcej frajdy. 

4 komentarze:

 1. Uwielbiam Twoje stylizacje. Ostatnio bardzo sie zmieniłaś , na lepsze oczywiście choć od dawna Cię podziwiam. pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kobalt i szarosci - piekne polaczenie! I fajnie, ze podwinelas spodnie w takie grube mankiety - jest bardzo oryginalnie!
  Co do "tryndow" - mam to samo.... im bardziej modne (czytaj popularne) tym dalej od tego uciekam:)
  Pozdrawiam! Anka

  OdpowiedzUsuń
 3. Buciki zamienilabym na http://www.eobuwie.com.pl/kozaki-hogl-8-126636-black-0100.html

  OdpowiedzUsuń