wtorek, 23 maja 2017

Piętnasty.


Piętnasty post w tym roku. Miniony zakończyłam z tym wynikiem. Sama siebie zawstydziłam, okazuje się, że można. Wystarczy dać dupy. W tym, ilekroć pomyślę, że jest naprawdę kiepsko, przypomina mi się, jak beznadziejnie było w zeszłym roku... Przyznaję, że to mnie motywuje, nie mogę pozwolić sobie na powtórkę z rozrywki, bo to serio żenujące. Muszę dać z siebie więcej, musi być lepiej. To, że lepiej będzie już od kolejnego wpisu, nie jest wystarczającym pocieszeniem. No, ale zdaje się, że jestem dorosła i nie bawię się już w pocieszanie i zaklinanie rzeczywistości. Trzeba być twardym, mówić b i c, jeśli powiedziało się a, trzeba wyciągać wnioski, uczyć się na błędach, trzeba być konsekwentnym. Wiem, że nie wystarczy chcieć, trzeba się jeszcze postarać. Wierzcie mi jednak, że ja się serio staram. I mam nieodparte wrażenie, że bardzo się w środku zmieniłam. Ta zima okazała się być czymś w rodzaju punktu zwrotnego. Namieszała, narobiła zamieszania i nagle wszystko zaczęło się układać. Jestem szczęśliwsza. Wydaje mi się, że pod każdym względem jestem bardziej. Dlatego też wiem, jestem tego zupełnie pewna, że tu również będzie bardziej.9 komentarzy:

 1. o jakie ładne wiosenne zdjęcia, pięknie wyglądasz. :) aż jestem zadziwiona, że tak fajnie może wyglądać bordo na wiosnę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Swietny set! A o posty sie nie przejmuj, każdy ma prawo do 'odpoczynku na blogu' :D
  sensiblees.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wpis! Naprawdę miło się go czyta. :)

  Jeśli chcesz udoskonalić swoje wpisy oto kilka porad dotyczących pisania bloga: http://destyy.com/qFv2NY

  PO KLIKNIĘCIU W LINK POCZEKAJ 5 SEKUND I POMIŃ REKLAMĘ W PRAWYM GÓRNYM ROGU

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny zestaw na co dzień:) Piękne zdjęcia:)
  http://www.ladymademoiselle.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Really impressive post. I read it whole and going to share it with my social circules. I enjoyed your article and planning to rewrite it on my own blog.
  Packers And Movers Gurgaon

  OdpowiedzUsuń
 6. Packers and Movers Bangalore 100% Affordable Local Shifting Services. Compare Charges, Get Free Best Quotes Packers and Movers in Bangalore, Urban and Domestic Household Relocation @
  Local Packers And Movers Bangalore

  OdpowiedzUsuń