wtorek, 1 stycznia 2013

Pierwszy/Hello 2013!

Pierwszy dzień roku właśnie dobiega końca. Dlatego spieszę się, żeby zdążyć z pierwszym postem tego roku. Wymyśliłam sobie, że musi być dziś, więc tak ma być. Zostawiam za sobą błędne decyzje i złe wybory. Zostawiam smutki, łzy i złość. Bogatsza o doświadczenia zaczynam na nowo. Kolejny raz. Bo przecież o to chodzi - żeby cały czas iść do przodu. Żeby nie stać w miejscu. Mówią, że marzenia się nie spełniają - marzenia się spełnia! I pierwszy dzień roku jest dobrym momentem, żeby zacząć. Zaczynam więc. Bez czekania na cud, bez marudzenia i odpuszczania. Z całych sił, na sto procent, małymi kroczkami. Ostatnie dni były luźniejsze, więc naładowałam akumulatory. Co mi pozostało, w drogę!
Korzystając z okazji, że spotykam się z Wami pierwszy raz w tym roku, chciałam Wam podziękować za to, że jesteście. Kolejny raz. Za to, że mnie tu odwiedzacie, że czytacie, komentujecie, oglądacie. Cieszy mnie każda Wasza wizyta, pamiętajcie o tym!
Ale przede wszystkim chcę życzyć Wam radości i wielu miłych chwil. Uśmiechu, chęci do działania i samego działania. Wielu marzeń i odwagi, by je spełniać! Życzę Wam, żebyście odkryli drogę do wyrażenia siebie. Zadowolenia z siebie, ze swojego życia... Inspiracji, wielu inspiracji w każdej dziedzinie. Wielu rewelacyjnych piosenek, wspaniałych smaków i pięknych rzeczy. Żebyście wstawali pełni siły i chęci, zasypiali z uśmiechem. Żeby było Wam najzwyczajniej w świecie dobrze i przyjemnie. Żeby ten rok był przełomowy, pełen magicznych chwil i szczęścia. Żeby był dobry! Tego wszystkiego (i jeszcze więcej) życzę Wam i w sumie sobie też... 

Mimo, że w ten rok wchodziłam boso, wracam do obcasów!6 komentarzy:

 1. bardzo ładne okulary i super kolor na ustach:)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładna sukienka i okulary


  wszystkiego dobrego w Nowym Roku...

  OdpowiedzUsuń
 3. podoba mi się połączenie sukienki z futerkiem! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny zestaw :) i widoki jakie piekne :)

  pozdrawiam
  trafiłam tutaj z modnej polki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sukieneczka w kropy :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Super stylizacja plus b.ładnie w niej wyglądasz. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń