wtorek, 15 stycznia 2013

Pin-up Princess


Często spotykam się z opinią, że jestem zarozumiała, zbyt pewna siebie. Słyszałam to już setki razy. I za każdym razem jestem tym rozbawiona. Prawdopodobnie sprawiam takie wrażenie. Coś w tym musi być, skoro jestem tak odbierana. Ale to zabawne, chciałoby się zaśpiewać  jestem niewinna, niewinna jestem ja, w rzeczywistości zupełnie w siebie nie wierzę, Jestem uparta, mam silną wolę i niskie poczucie własnej wartości. Nigdy nie uważałam, że jestem wystarczająco ładna, inteligentna, zdolna, zgrabna. Jestem czystą niedoskonałością. I bardzo dobrze zdaję sobie z tego sprawę. Może to, że jestem tak odbierana bierze się z mojego wyrazu twarzy, z tego że mówię zbyt mało, kiedy trzeba by powiedzieć więcej. Że się nie narzucam, nie wychylam, nie nadskakuję. Nie wiem. Może to przez moje poglądy. A może przez te obcasy, które noszę. Może te dodatkowe centymetry sprawiają, że wyglądam, jakbym zadzierała nosa? Tak czy inaczej ja jestem bielutka, bielutka jak Nivea...
11 komentarzy:

 1. piekna suknia i piekny spaniel! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam twoje stylizacje :OO
  myslałas o karierze stylistki? W Trojmieście teraz szukają do PH Matarnia, pomyslałam o tobie jak zobaczyłam to :)) idealnie nadajesz sie na takie stanowisko. https://www.facebook.com/matarnia.parkhandlowy/app_238508789615616 jakbyś była zainteresowana to zostawiam linka.
  Masz przepiękne nogi, w tych rajstopach wyglądają nieziemsko :))

  OdpowiedzUsuń
 3. sukienka przepiękna :) szczególnie podoba mi się tył ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sukienka to Twoje dzieło? Cudowna!!! Naprawdę, przepiękna! Jak nie lubię panterki tak w to bym się ubrała bez zastanowienia ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na mojego nowego bloga modowego czarno-to-widze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. połączenie sukienki z bandanką jest meeeega! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. A great deal viewed your lady come to be a stupendous, fantastic individual.
  Then again there is always a concern, is there a problem
  through the toaster oven? To ensure a call so as to that in the ovens likely go for,
  you would have to plumbing service have trans fats just of these two various types of ranges are likely to accommodate with ones own making cookies styling.
  Keep surprises away right now there, but additionally they this should be done very nicely.  my webpage convection microwave oven wiki - http://toasterovenpicks.com -

  OdpowiedzUsuń