niedziela, 11 października 2015

Rockowa Retro Księżniczka.
 Zdjęcia, które powinny być zrobione w Pucku. Tam nie starczyło czasu, wylądowałam więc na mojej stałej trasie... W sumie wyszło całkiem pozytywnie - po długiej przerwie usiadłam na ławce na molo, które w końcu jest puste! Z kolei w porcie załapałam się na moje ulubione światło. Oczywiście byłoby 'egzotyczniej', gdybym jednak miała zdjęcia z Pucka, ale absolutnie nie zamierzam dziś marudzić... Przez całe lato czaiłam się z tą sukienką. Jest niemożliwie wręcz stara, bardzo dawno temu chodziła w niej moja mama (dorwała ją zapewne w lumpeksie jakiś milion lat temu), potem przez wiele lat wędrowała między szafami i w końcu dwa, może trzy lata temu wylądowała na moim wieszaku. Zawsze pociągał mnie jej totalnie retro fason (i materiał...), ale nigdy nie miałam na nią wystarczająco odwagi. Chociaż chyba bardziej chodziło o to, że nie miałam na nią pomysłu. Głupie. Kiedy wyciągnęłam ją w tym roku, byłam przekonana, że ma być dokładnie tak. Ta kurtka, te buty... Ma być retro przełamane rockowym pazurem. W sumie dwa z moich ulubionych klimatów... Bałam się, że znowu rzeczywistość nie spełni moich oczekiwań - bo niestety bardzo często okazuje się, że to co sobie sprytnie wykombinuję wygląda fenomenalnie, dopóki nie wyląduje na moim tyłku (ale jak już w końcu schudnę, powinno być dużo lepiej!). Tym razem wyszło zgodnie z wyobrażeniem: rockowa retro księżniczka. Mission complete!

6 komentarzy:

  1. Fajnie, że przełamałaś delikatną i dziewczęcą sukienkę mocnymi, rockowymi dodatkami - cały zestaw zyskał przez to odważny charakter z pazurem! ;)

    Casually Dressed | Bloglovin'

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie wyglądasz. Stylizacja zupełnie nie w moim stylu, ale do Ciebie pasuje. Połączenie grzecznej dziewczynki z rockową buntowniczką jest bardzo odważne :).
    marysia-k

    OdpowiedzUsuń