sobota, 7 kwietnia 2012

Przedświątecznie, bez pośpiechu.

Kolejne Święta przyszły szybko. Już chyba można mówić, że przyszły... W ramach przygotowań pomalowałam paznokcie na zielono. Taki kaprys, bo zupełnie nie zastanawiałam się nad tym, co chciałabym na siebie włożyć. Postanowiłam nie szaleć. Z niczym. W zeszłym roku cieszyłam się, że jest okazja do ubrania eleganckich ciuchów, w tym roku mnie to nie kręci. Swoją drogą rok temu leżałam na leżaku z nowym numerem Elle w ręku i wygrzewałam się w słońcu. W tej chwili pada śnieg. Przeczytałam przed chwilą, ze nadeszły długo wyczekiwane przez wszystkich białe Święta. Ot co! Nie szalałam też z gotowaniem i sprzątaniem. Nie umyłam okien. Zrobiłam tort truskawkowy. W ramach relaksu wyprasowałam dziś całą górę prania. I jestem z siebie dumna, że nie dałam się zwariować. Cieszę się na te Święta, bo są to cudowne dwa dni wolnego. I co by się nie działo, będzie przyjemnie i leniwie. Nie mam zamiaru we wtorek umierać z przejedzenia, ani stresować się podłogą, która nie została umyta. Zastanawiałam się nad tym całym szaleństwem i zaczęło mnie ono przerażać. Wielkie kłótnie, wielkie sprzątanie, wielkie gotowanie, wielkie obżarstwo, wielkie zakupy. Wszystko wielkie, chyba za wielkie jak na dwa dni. Może się mylę, może to ja właśnie nie mam racji... Może trzeba myć te okna i smażyć jajecznicę z 40 jaj.  Nie myślcie, że nie lubię Świąt!

CHCIAŁABYM ŻYCZYĆ WAM WSZYSTKIM RADOŚCI I SPOKOJU. DOBREJ ZABAWY, ODPOCZYNKU I ZDROWIA. WIOSENNEGO OPTYMIZMU, SAMYCH SUKCESÓW I WYTRWAŁOŚCI W POSTANOWIENIACH. WSZYSTKIEGO CO PIĘKNE I STYLOWE!4 komentarze:

 1. Kamizelka jest świetna ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny zestaw, świetna kamizelka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. lubię takie buty :) ładnie, prosto, na codzień..

  zapraszamy do nas :))
  http://vampiresandsweethearts.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mądre słowa, moim zdaniem też nie trzeba się spinać na Święta, w końcu to radosny i rodzinny czas. Lepiej więc byśmy nie były ściorane przygotowaniami, porządkami.
  Pozdrawiam i życzę WESOŁEGO ALLELUJA

  OdpowiedzUsuń