piątek, 9 marca 2012

Wiosna ?!

Czy zajęłyście się już kompletowaniem wiosennej garderoby? Wiecie już w czym będziecie chciały chodzić? U mnie sprawa jest skomplikowana. Zabrałam się za wynoszenie wszystkiego, co bardziej zimowe i na tym się skończyły moje wiosenne przygotowania. Oglądałam oczywiście masę pokazów, przeglądałam gazety, ale to wszystko było już jakiś czas temu. Teraz zabrałam się za ogród i uświadomiłam sobie, że wiosennie jestem w czarnej dupie. Może odrobinkę przesadzam, ale wierzcie mi - niewiele. Mam pełno pomysłów na rzeczy, które chciałabym uszyć jeszcze przed wakacjami, ale jakoś nie mam czasu się za to zabrać. Zakupy na razie sobie darowałam. Muszę przejrzeć to, co już mam w szafie. Jak znam życie, mam w niej pełno rzeczy, o których istnieniu zapomniałam. Przez ostatnie zimne miesiące, myśl o koronkowych sukienkach i zwiewnych spódniczkach, nie wydawała mi się kusząca. Myśl o słońcu i dwudziestu stopniach na plusie jak najbardziej. Jako, że było mi chronicznie zimno obrzydzała mnie każda rzecz cieńsza od swetra. Nie licząc podkoszulek. Pomyśleć, że zaczęłam doceniać je stosunkowo niedawno. Ale co tam, wiosna idzie, nie czas myśleć o podkoszulkach! Najwyższa pora skoncentrować się na wiośnie właśnie i wszystkim, co wiosenne! To jak, na jakim Wy jesteście etapie?


Płaszcz - Amisu
Kardigan - Camaieu
Spodnie i Top - House
Czapka - Kapp Ahl
Buty - jacenty007z

7 komentarzy:

 1. Winter on the beach. Heaven <3
  EAK

  OdpowiedzUsuń
 2. masz chlopaka? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hey :) Właśnie kompletuję moją wiosenna garderobę - będzie kolorowo :D Ależ masz zdjęcia w pięknym miejscu <3 Tylko pozazdrościć ;)

  Pozdrawiam,
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 4. Dłonie powinnaś prezentować wyłącznie w rękawiczkach i jak ognia unikać przyciągających wzrok pierścionków i lakierów do paznokci. Spójrz na zdjęcia z poprzedniego dnia, ale nie tylko.

  OdpowiedzUsuń