środa, 7 marca 2012

Zielona spódnica.


Jutro Dzień Kobiet. Prawdopodobnie podobnie obejdzie się bez kwiatków i innych kobiecych drobiazgów. Może nawet trochę szkoda. Lubię kwiaty. Bardzo! Ale czuję, że to nie moja pora. Dziś natomiast był dzień zwyczajny. Miły, nawet bardzo, ale zwyczajny. Słoneczny, wietrzny, trochę zimny. Jak widać niżej, nie zdążyłam ze zdjęciami na to słońce. Trochę szkoda, bo słoneczne lubię bardziej. Nie pokazuję też dzisiaj nic nowego. Wszystko już było. 
Swoją drogą Dzień Kobiet jest dobrym dniem na nadrobienie 'kobiecych' zaległości, na typowo babskie postanowienia, na wszystko, co babskie ogólnie. Jak sobie myślę o tej całej kobiecości, to widzę ile mam zaległości. Od tych malutkich, po całkiem poważne. Coraz częściej pojawiają się myśli o wakacjach, a ja nie jestem jeszcze w stanie wyobrazić sobie rozebrania do bikini. Totalnie zaniedbałam pokazy. Jestem ostatnio tak zaabsorbowana pracą, że nie mam czasu na nic dodatkowego. Można powiedzieć, że mój dzień to praca, blog, problem z zaśnięciem i znowu praca. Nie wiem czemu nie jestem milionerką. Nie jestem też pracoholiczką. Uwielbiam, kiedy nic nie muszę... Zastanawia mnie też ten problem z zasypianiem. Z różnymi rzeczami i czynnościami miałam już problemy, ale sen zawsze był moją dobrą stroną. Przykrywałam się kołdrą i spałam. Teraz nie jest tak prosto. I chyba w ogóle coś jest ze mną nie tak, bo mam wodospad myśli, a kiedy mam coś napisać - pustka. Nie wiem czy to dobry pomysł, tak się tu produkować. Prawdopodobnie nie. Może więc zostawię Was z zieloną spódnicą...
futerko -New Look
spódnica - M&S + Pracownia Maszynoszycie
buty - Allegro
rękawiczki - Ochnik
czapka - Dakine

6 komentarzy:

 1. Nadrabianie kobiecych zaległości brzmi całkiem nieźle. Zaczęłam więc działać już parę dni temu i tonę w pomysłach na które jakoś brakuje wiecznie czasu.

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna spódnica ale buty do niej za ciężkie

  OdpowiedzUsuń
 3. Spódniczka jest świetna! :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna spódnica, rewelacyjny kolor! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy to jest dla żartu?

  OdpowiedzUsuń
 6. fajna stylizacja ,bardziej sexy byloby,gdybys ubrała kiedys np.czarna ołówkowa spodnice zamiast tej..

  OdpowiedzUsuń