sobota, 16 czerwca 2012

POLSKA!

Już za parę chwil zacznie się mecz. Mam wrażenie, że wygramy. Nie wiem skąd to przekonanie, ale zagościło w mojej głowie i jest. To zwycięstwo jest nam potrzebne. Nam wszystkim. Potrzebują go piłkarze, kibice, politycy. Polacy. Jesteśmy krajem, który łatwo wszystko krytykuje i opluwa, ale z drugiej strony potrafimy się jednoczyć... To Euro jest ewenementem, bo połączyło nas w szczęściu, zabawie, rozrywce. To w końcu coś pozytywnego, nie tragedia. Jakże przyjemne jest to, że w końcu jesteśmy dumni. Z naszej flagi, z naszej drużyny. Jesteśmy współgospodarzami rewelacyjnej imprezy, która pozostawi po sobie masę wspomnień, stadiony i nawet jakieś drogi... Polskę zalało morze kibiców z całej Europy. Na ulicach pełno biało-czerwonych akcentów. Większość z dumą paraduje w 'polskich' koszulkach, wszędzie powiewają flagi. Niewątpliwie wpadliśmy w prawdziwy piłkoszał! Wygrajmy. To będzie takie wspaniałe! Trzymajmy wszyscy kciuki! Polska gola (chociaż jednego więcej niż nasi sąsiedzi!)!
11 biało-czerwonych zdjęć, na cześć każdego z naszych zawodników!
 POWODZENIA!

5 komentarzy:

 1. Buty cudowne , a bluzka boska.. ładnie ci w tych okularach :)  Pozdrowienia i zapraszam na mojego bloga <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne buty :)

  http://fashionznaczymoda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Tez mialam takie przeczucie. Kupilam nawet butelke Champana i postawialm 5 funtow na Polakow. Tak im dobrze szlo na poczatku, nie rozumiem dlaczego sie poddali w polowie gry :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty koleżanko raczej dalej stwarzaj pozory, że znasz się na butach i ciuchach a kwestie socjologiczne daruj swojej małej główce. Z naszej flagi normalni ludzie nie stali się "W KOŃCU" dumni z powodu EURO, tylko tą dumę mają zakodowaną nieco głębiej. Jesteś dużą dziewczynką i chyba nie powinno Ci sie tego tłumaczyć - a jeżeli trzeba, to znaczy że sprawa jest beznadziejna. Wracaj panienko do komentowania tandetnych bucików.

  OdpowiedzUsuń