poniedziałek, 8 października 2012

Fuksjowe usta.


Nie lubisz ewidentnych ust,
więc nakładam ostry róż.

Zawsze, kiedy sięgam po szminkę, która jest mocno różowo słyszę gdzieś z tyłu głowy piosenkę Przemyk. Piosenkę, którą lubię. Tak jak chyba wszystkie jej piosenki... Zaczęło się od starej dobrej 'Kochanej'. Resztą zaraziła mnie koleżanka. Bardzo dawno temu, ale zostało mi do dziś. 
Pozwolicie, że skoncentruję się jednak na ewidentnych ustach. Czemu dziś, skoro maluję mocno usta obsesyjnie, namiętnie i prawie zawsze? Z takiego oto powodu, że dziś jest mój szczęśliwy dzień...
Zabrałam się za generalne porządki w szafie. Wszystko za sprawą regału na buty, który w końcu udało mi się znaleźć, kupić, zmieścić w szafie i zapełnić. Jako, że zyskałam trochę wolnej przestrzeni, zabrałam się za zmianę ułożenia. W ten oto sposób każda rzecz, która mieszka w mojej szafie przechodzi mi przez ręce. Torebki również. A tam na przykład klucze od domu, które zaginęły mi w magiczny sposób jeszcze w lecie. Znalazła się również moja najukochańsza szminka w kolorze fuksji właśnie. Szminka, która zaginęła bez śladu tak dawno temu, że zdążyłabym w tym czasie zajść w ciążę i urodzić. Szukałam jej wszędzie, tak mi się przynajmniej zdawało. Ironia losu jest taka, że znalazłam ją w jednej z ulubionych torebek. Oczywiście torebkę używałam w ty czasie nie raz. Tyle, że wepchnęłam ją do malutkiej kieszonki, której nigdy nie używam... Sądzę, że nie potraficie sobie wyobrazić mojej ogromnej radości. W końcu to niezdrowe tak ekscytować się głupim mazidłem do twarzy! Na urodziny dostałam fuksję numer dwa, bardzo podobną. Też pięknie matową (zdecydowanie wolę mat na ustach!), idealną. Okazało się jednak, że różnią się trochę. I teraz jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch fuksjowych szminek. Czyli mogę się malować nawet do sprzątania, a co! I niech mi ktoś powie, że poniedziałki są do dupy!
 sweter - Massimo Dutti
spodnie - Land's End
buty - Truffle/Sequin
płaszcz - Denim Co.

9 komentarzy:

 1. Smakowicie wyglądający zestaw :) Kolor ust bardzo ci pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Buuuuty ♥ Fajnie wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. uroczo to wygląda ;D

  Obserwujemy :) ?

  OdpowiedzUsuń
 4. jestem ciekawa co robisz, pracujesz, studiujesz? pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. szminki nie używam, ale gdy ktos o niej mówi/pisze, przypomina mi się tylko jedno: "Who's that lipstick on the glass, who's that lipstick, lipstick:)))" Kory:)

  OdpowiedzUsuń
 6. wieś się bawi..

  OdpowiedzUsuń