poniedziałek, 26 grudnia 2011

Świątecznie.

Ze smutkiem stwierdzam, że do końca Świąt zostały minuty. Ostatni świąteczny posiłek za nami (mimo, że lodówka cały czas jest pełna), kiedy położymy się spać będzie koniec. Większość ludzi jutro wraca do szarej rzeczywistości, do pracy, do zwykłej codzienności. Ja jestem w tej dogodnej sytuacji, że mogę podarować sobie dzień na rozruch. Mimo to już mi żal. Jeszcze przez chwilę choinka i świąteczne ozdoby będą cieszyć, ale tylko przez chwilę. To niesamowite - cały rok czekania i mijają... Jak dobrze, że w międzyczasie są wakacje! Swoją drogą - czy u Was też pogoda była dziś bardziej wielkanocna? To też jest niesamowite.
6 komentarzy:

 1. Dodajesz strasznie dużo podobnych zdjęć. Dodaj 3, a dobre. Nie traktuj tego jako jakiejś formy obrazy, a konstruktywną krytykę :) Pozdrawiam cię gorąco- jesteś bardzo ładną dziewczyną.

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny krój spódnicy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne połaczenie koszuli i spódnicy :) super!

  OdpowiedzUsuń
 4. uwaga dziewczyny jest słuszna, taka ilość zdjęć długo się ładuję;) a co do stroju to zlewa mi się strasznie spodnica z bluzką, bardziej pasowała by mi czarna koszula, bądź turkusowa;) pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkie świąteczne zestawy mnie zachwyciły.Są mega eleganckie

  OdpowiedzUsuń
 6. pomimo tego, że nie lubię różowego (ani jednego odcienia ) to spódniczka baardzo mi się podoba :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń