piątek, 1 marca 2013

DWA LATA!

Dokładnie dwa lata temu pojawiłam się tu pierwszy raz. Pierwsze zdjęcia, pierwsze zdania. Potem pierwsze komentarze. Dziś jest tu już 505 postów, niezliczona ilość zdjęć, 2721 komentarzy. Blog był wyświetlany 133167 razy... Jeśli chodzi o liczby to tyle. 
Myślę, że zdjęcia i zestawy były ciut lepsze niż w ubiegłym roku. Mam też nadzieję, że są gorsze od tych, które powstaną w kolejnym roku. Zaprezentowałam Wam tu kilka zestawów, które zdecydowanie nie będą i nie powinny być powtarzane. Były błędne decyzje, posty które nie powinny się tu pojawić, ale trudno. Nigdy nie mówiłam, że jestem idealna. Nie jestem! I nie będę. Bo kombinuję, szukam, eksperymentuję... Może kiedyś przestanę popełniać błędy. Na razie jednak je popełniam i się z tym liczę.
Z okazji tych BLOGOWYCH URODZIN chciałabym podziękować wszystkim, którzy zaglądają tu z przyjemnością, z ciekawości. Bardzo mi miło, że jest chociaż kilka osób, którym podoba się to co robię. Dziękuję za wszystkie miłe słowa, za krytykę, która zawsze daje mi do myślenia. Gdyby Was nie było, nie miałabym tyle motywacji, chęci do działania, do tworzenia. Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie Wam wiele radości z zaglądania tu do mnie. Mam nadzieję, że ten rok będzie inspirujący, twórczy i bardzo udany. Lepszy. Może nie najlepszy, ale lepszy! 
Ja przez ten rok zmieniłam kolor włosów, nastawienie do siebie i świata... To kolejny rok, w którym wzrastała moja odporność. Zdecydowanie nie jestem już tą samą osobą, która zakładała tego bloga. Przynajmniej nie do końca. Ale bardzo się z tego cieszę!
Cieszę się bardzo z tego kolejnego wspólnego roku. Cieszę się, że się nie zniechęciłam, że ten blog w ogóle powstał. Czerpię z niego naprawdę wiele radości. 
DZIĘKUJĘ!
 A tutaj pierwsze i ostatnie zdjęcia tego drugiego roku:
 

 

7 komentarzy:

 1. życzę wszystkiego najlepszego Twojemu blogowi. :D
  przy okazji - zapraszam na konkurs, do wygrania biżuteria.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dwa lata to całkiem sporo, życzę ci dalszej wytrwałości w tym co robisz i dużo sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! I życzę wytrwałości. Ciekawe stylizacje! Widzę, że też mieszkasz nad morzem, całkiem niedaleko nas:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby tak dalej :)) życzę coraz to lepszych stylizacji i wytrwałości :) Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulacje! :)
  W wolnej chwili zapraszam do siebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. życzę kolejnych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tylko pogratulować.Świetne zdjęcia.Ta żółta spódnica-niesamowita.:)

  OdpowiedzUsuń