środa, 17 kwietnia 2013

Powiew retro.


Dziś klimaty, które mnie kręcą. Lekki powiew retro, wysokie buty, cętki... No i oczywiście molo. Nieprzyzwoicie wręcz uwielbiam te budowle. Istne cudeńka. Bez względu na długość i szerokość. Rozbrajają mnie malutkie malownicze pomościki, zachwycają wielkie mosty, a molo - molo zawsze jest super! I jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, bo mam jedno zawsze pod ręką. Najchętniej zanudziłabym Was zdjęciami na, przy, pod, ale nie. Wiedzcie, że aż tak szalona nie jestem. Rozważałam też przejście na retro. Jako wyznanie, sposób bycia, ubierania, jako wszystko. Ale na razie odsuwam od siebie ową myśl. Chociaż ciągnie mnie to z dnia na dzień coraz bardziej. Może postawię na metodę małych kroczków? Wewnętrznie jestem cholernie retro. Nawet sobie nie zdawałam sprawy jak bardzo! Tak po swojemu, w unowocześnionej otoczce, ale retro. A zewnętrznie - różnie bywa. Jedno jest pewne, w takich odsłonach czuję się najładniej...


9 komentarzy:

 1. fajna stylizacja, zazdroszczę butów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wyglądasz cudnie :) zazdroszczę mola :) ja mam tylko góry teraz :D Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Greatly composed article, if just all bloggers offered the same substance as you, the web would be a much better place.
  laptop troubleshoot repair
  computer troubleshoot repair
  operating system setup install
  computer tune up
  heater setup repair

  OdpowiedzUsuń
 4. Best Zoology Coaching for Ias in Delhi

  Sapiens IAS offers flexible and results-oriented Best Zoology Optional Coaching Coaching for UPSC and IAS students through an online and offline training program by well known IAS trainer Mr. Pradip Sarkar.

  Admission Open, Join Now.

  Visit our official website from here https://www.sapiensias.in to know more information.

  Contact us at +91-8700922126, +91-9718354962 for a quick support!

  OdpowiedzUsuń