wtorek, 27 listopada 2012

Black, Red & White.


Absolutny klasyk, jeśli chodzi o połączenia kolorów. Bez wariacji. Myślałam, że szpilki o tej porze roku nie będą dobrym pomysłem, ale się myliłam. Mimo, że grudzień za pasem, przed chwilą rozpisywałam się o zimie - jest ciepło. To dobra wiadomość. Można sobie jeszcze trochę urozmaicić ubieranie. Nie trzeba ograniczać się do kozaków i botków. Można jeszcze pokombinować. I to właśnie mam ochotę szybko wykorzystać. Póki nie zasypie nas śnieg! 
Jak widzicie, dzisiejszy post jest kolejnym ekspresowym, bo znowu goni mnie czas, ale... Przede wszystkim przypominam o konkursie. Jak już mówiłam - zależy mi na tym, żeby osoba która wygra dostała pełnowartościową nagrodę, czyli dowolnie wybrane buty, a nie takie do 50zł. Do tego potrzebuję 90 zgłoszeń, więc zapraszam do udziału. Może Wy, może Wasze koleżanki... Nie wierzę, że tak mało osób chce dostać buty w przedświątecznym konkursie!
Przy okazji napomknę Wam szybciutko o tym, czego możecie spodziewać się jutro. Otóż mam zamiar podzielić się z Wami zimowymi pokazami, które szczególnie mi się spodobały. Jeszcze chyba tego nie robiłam... 

9 komentarzy: