sobota, 24 listopada 2012

KONKURS z Renee!

Nadeszła chwila pierwszego konkursu na moim blogu! Nagrodą w nim nie mogło być nic innego, jak buty. Wiecie, że mam na ich punkcie totalną obsesję, więc to idealna nagroda. Razem ze sklepem Renee przygotowałam dla Was konkurs, w którym jedna z Was wygra parę butów. Co do nagrody - wszystko zależy od ilości zgłoszeń. Jeżeli będzie poniżej 90 - nagrodą będzie dowolnie wybrana para butów w cenie DO 50 zł.  Jeżeli liczba uczestników przekroczy 90 - nie będzie ograniczeń cenowych, czyli DOWOLNIE WYBRANA PARA ze sklepu RENEE


Zasady są banalnie proste:
1) Należy polubić sklep Renee na facebooku - TUTAJ
2) Polubić mojego bloga - TUTAJ
3) Udostępnić na facebooku link z konkursem -
 http://www.dominikaherrmann.pl/2012/11/konkurs-z-renee.html
4) W komentarzu (na blogu) zostawić swoje imię, adres mailowy i krótkie zdanie opisujące Wasz stosunek do butów.
Jeżeli macie ochotę możecie zaobserwować również mojego bloga, ale to nie jest konieczne!

KONKURS TRWA OD DZIŚ DO 9 GRUDNIA, 
wyniki opublikuję na blogu 10.12.2012 

POWODZENIA!

20 komentarzy:

 1. Marysia
  marula98@wp.pl
  Co do mojego stosunku do butów to nie jest on za duży. Wiele kobiet szaleje za butami, ja również, mam ich mnóstwo, ale co mnie dzieli od innych, że mimo dużej ilości w 90% chodzę w jednych i tych samych, czyli moich ulubionych. W Renee znalazłam moje ulubione, te koturny, które są na zdjęciu. Na pewno dobrze będę się w nich czuła i sobie je zamówiłam :D. Fajnie byłoby, jakbym mogła przygarnąć kolejne :D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Marlena
  marli269@wp.pl
  Na punkcie butów mam obsesję :D Mogłabym nawet każdą wolną chwilę poświęcać na przemierzaniu ich i oglądaniu na różnego rodzaju stronach internetowych. Jest to chyba jedyna część garderoby, którą lubię kupować ;d Ucieszyłabym się gdyby do mojej kolekcji przybyła dodatkowa para <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Gośka
  boska_bestia@onet.pl
  Uwielbiam buty! Tylko na punkcie biżuterii i czekolady mam większego fioła ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Olga
  hip-ola@wp.pl
  Mój stosunek do butów? Hmm pozwolisz że zacytuję słowa Marylin Monroe:
  " Daj dziewczynie odpowiednie buty a podbije świat" - zgadzam się z tym!

  OdpowiedzUsuń
 5. Agnieszka
  agoooooosia@gmail.com

  Jeżeli chodzi o mój stosunek do butów, to mogę go nazwać czysto koleżeńskim. Ja pomagam im, one pomagają mnie. Co to oznacza? Otóż mi, buty pomagają w ten sposób, że np. szpilki - wydłużają moje nogi, podnoszą pupę, sprawiają, że staję się bardziej atrakcyjna; adidasy - są moją pomocą przy dłuższych spacerach czy wędrówkach, pozwalają moim stopom odpocząć, a ja cieszę się ze spaceru, nie martwiąc się zarazem, że wrócę z obtartymi palcami, czy bolącą kostką. Ja natomiast sprawiam, że moje buty czują się dobrze, są czyste, zadbane, długo żyją i cieszą się swoim butowym życiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. BUTY TO NAJWAZNIEJSZA CZĘŚĆ SZAFY!

  Kinga
  takimail2@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiola
  dontletrockdie.dyed@gmail.com

  Buty mówią wszystko o człowieku, który je nosi.

  OdpowiedzUsuń
 8. Żaneta
  zanka88@onet.eu
  Buty są chyba najważniejszą częścią naszego stroju. Muszą być przecież dobrane perfekcyjnie i z wielka dokładnością. O ile noszenie za dużej bluzki jest raczej normalne, a czasem zamierzone, to za małe, nie wygodne buty to już całkiem irracjonalny pomysł. Podsumowując buty są bardzo ważne i potrafią zepsuć samopoczucie bardzo szybko i na jeszcze dłuższy czas. Tylko idealnie dobrane zapewnią komfort nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. To tylko część garderoby, ale jaka ważna!

  OdpowiedzUsuń
 9. elizabethjane@onet.pl Mój stosunek do butów? Przede wszystkim dobrze dobrane buty dodają szyku i elegancji :) Uwielbiam je i gdybym mogła zrobiłabym osobne pomieszczenie na same buty ^^ Marta Woch

  OdpowiedzUsuń
 10. zwycięzca zostanie wylosowany ??

  OdpowiedzUsuń
 11. Karolina
  kara263@op.pl

  "Dajcie dziewczynie odpowiednie buty, a podbije cały świat. " - tak powiedziała kiedyś Marilyn Monroe i zgadzam się z nią w stu procentach, lecz Nie chodzi tu o same buty, tylko o znajomość własnej wartości, bo kobieta pewna siebie i swoich możliwości jest w stanie osiągnąć naprawdę wiele.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Maria S.
  smolarekmaria@gmail.com

  Mój stosunek do butów - po prostu je uwielbiam, szczególnie te kolorowe, nietypowe, inne niż wszystkie....

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. Paula
  loczek13-1993@o2.pl

  Mój stosunek do butów? myślę, że buty są częścią naszego życia, gdyż nie wychodzimy bez nich z domu. Buty podkreślają naszą stylizację, a w co poniektórych możemy się czuć stabilnie i wygodnie. Mogą również podkreślić naszą kobiecość i pewność siebie. Uwielbiam BUTY !

  OdpowiedzUsuń
 16. Buty szanuje bo wiem ile mój rodzic pieniążków na nie wydatkuje .Dobrze,że istnieje marka Renee dzięki której na butach zaoszczędzić da się .W cyberprzestrzeni istnieje wspaniała Herrmann Dominika która z bonami na markowe buty do Nas przenika .Buty z nieba nie spadają ,trochę kosztują i tylko Ci ludzi e którzy mają tego świadomość je szanują .

  Ada dziewczyna50@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń